mobilemenu.section.pagetype mobilemenu.subpage.pagetype

AG OKNA - působíme po celé ČR, tel. 603 253 511 Centrála ČR

2, CZ

čeština
Angličtina

O firmě

WINDOW4U | O FIRMĚ
AG OKNA - Váš dodavatel oken a dveří, tel. 603 253 511
Nacházíte se v prostředí On-line kalkulátoru AG OKNA, který Vás intuitivně provede výběrem oken a dveří a ihned zobrazí cenu vybraných výrobků. Systém umožňuje vytvářet různé varianty řešení, kdy je možné si libovolně měnit parametry oken a dveří – profily, skla, rozměry, barevnost, doplňky a pokaždé zjistit okamžitě svou cenu. V případě, že potřebujete s výběrem pomoci, je zde náš zkušený tým pracovníků, na které se můžete kdykoliv obracet na tel. čísle 603 253 511.
agokna@agokna.cz
Příkop 838/6, Brno-Střed, Zábrdovice
602 00 Brno 2
CZ 29354200
603 253 511

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou IT data uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. počítači, tabletu, chytrém telefonu atd.), která prohlížeč odešle serveru pokaždé, když z tohoto zařízení navštívíte stránku při návštěvě stránek na internetu.

Naše webové stránky používají nástroje Google Analytics, Google Tag Manager a Google Ads vyvinuté společností Google LLC. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" přijímáte podmínky našich pravidel ochrany osobních údajů. Po kliknutí na odkaz si jej přečtěte.