O firmě

WINDOW4U | O FIRMĚ
AG OKNA - Váš dodavatel oken a dveří, tel. 603 253 511
Nacházíte se v prostředí On-line kalkulátoru AG OKNA, který Vás intuitivně provede výběrem oken a dveří a ihned zobrazí cenu vybraných výrobků. Systém umožňuje vytvářet různé varianty řešení, kdy je možné si libovolně měnit parametry oken a dveří – profily, skla, rozměry, barevnost, doplňky a pokaždé zjistit okamžitě svou cenu. V případě, že potřebujete s výběrem pomoci, je zde náš zkušený tým pracovníků, na které se můžete kdykoliv obracet na tel. čísle 603 253 511.
agokna@agokna.cz
Příkop 838/6, Brno-Střed, Zábrdovice
602 00 Brno 2
CZ 29354200
603 253 511

Naše webové stránky používají internetové značky, jako jsou soubory cookie, ke shromažďování a zpracování osobních údajů za účelem personalizace obsahu a reklamy a analýzy návštěvnosti webových stránek, aplikací a internetu. Soubory cookie jsou data IT uložená v souborech a uložená ve vašem koncovém zařízení (tj. v počítači, tabletu, chytrém telefonu atd.), která váš prohlížeč odesílá na server pokaždé, když z tohoto zařízení přistupujete na webové stránky při návštěvě stránek na internetu.

Naše webové stránky používají nástroje Google Analytics, Google Tag Manager a Google Ads vyvinuté společností Google LLC. Kliknutím na tlačítko "Souhlasím" přijímáte ustanovení naší smlouvy. Zásady ochrany osobních údajů. Přečtěte si kliknutím na odkaz.